KSQ Technologies (Beijing) Co., Ltd.
KSQ Teknolojileri (Beijing) Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

KSQ Technologies (Beijing) Co., Ltd.

iyi kalite Sanal Gerçeklik Donanımı satış için
iyi kalite Sanal Gerçeklik Donanımı satış için
Ben sohbet şimdi

KSQ Technologies (Beijing) Co., Ltd.

1 2 3 4
KSQ Technologies (Beijing) Co., Ltd. KSQ Technologies (Beijing) Co., Ltd. KSQ Technologies (Beijing) Co., Ltd. KSQ Technologies (Beijing) Co., Ltd.
Team Show Sergi Exhibition2 Sertifika

Şirket ayrıntıları:

İş türü : İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : STEPVR
No. Çalışanları : 100~200
İhracat p.c : 80% - 90%
Çin'de yüksek ve yeni bir teknoloji firmasıyız. Şirketin çekirdek ekibi, üst düzey teknoloji araştırmacıları ve trend pazarlamacılarından oluşmaktadır. Şirket, sanal gerçeklik, hareket yakalama, çoklu kişi etkileşimi ve benzeri uygulamalar için lazer konumlandırma araştırma ve geliştirmeye odaklanmıştır.

Dünyanın ilk lazer konumlandırma geniş alan çok kullanıcılı interaktif sistem, düşük hassasiyetli bir dizi oluşumu temelinde, tamamen hassas fikri mülkiyet hakları yüksek hassasiyet ve düşük gecikme lazer alanı ile lazer konumlandırma dayalı çözüm alanı sınırsız genişleme ve izleme, hareket yakalama ve eğitim, medikal, askeri başarı ile uygulanan ve oyun ve diğer endüstrileri filme, sanayi için yıkıcı değişim getirmek.


Şirket, lazer konumlandırma ve geniş alan teknolojisini çekirdek olarak alır ve kendi kendini geliştirme, dış yetkilendirme ve ürün işbirliği gibi çeşitli yollarla farklı alanlara girer. Sonsuz sanal dünyayı simüle etmek için sınırlı fiziksel alan kullanır. STEPVR markası, geleceğe dair kapıyı açmak için bir adım ve bir adım geliştirmeye odaklanan, teknolojiye odaklanan şirketin özüdür. Sektörde değişiklikler ve iyileştirmeler getirecek ve profesyonel teknik servis profesyonelleri ile kazan-kazan durumu kazanacaktır.

İletişim bilgileri
KSQ Technologies (Beijing) Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Aileen Zhao

Tel: 86-10-60714361

Faks: 86-10-60714361-8002

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)